چندراهی برق و محافظ یخچال و تلویزیون

خرید چندراهی برق و محافظ ولتاژ

چند راهی برق و محافظ یخچال و تلویزیون


چندراهی برق فرید الکتریک

چندراهی برق فرید الکتریک مدل YAS600

28,000 تومان
چندراهی برق پارت الکتریک

چندراهی برق پارت الکتریک مدلSHAHAB

این محصول موجود نمی باشد.
چندراهی برق و محافظ پارت الکتریک مدل Pe2160

چندراهی برق و محافظ پارت الکتریک مدل Pe2160

95,000 تومان
چند راهی برق وحدت الکتریک مدل سیاوا 5 متری

چند راهی برق وحدت الکتریک مدل سیاوا 5 متری

این محصول موجود نمی باشد.
چند راهی برق وحدت الکتریک مدل سیاوا 10 متری

چند راهی برق وحدت الکتریک مدل سیاوا 10 متری

این محصول موجود نمی باشد.
محافظ ولتاژ و چند راهی برق تک گل چهارخانه کلید دار

محافظ ولتاژ و چند راهی برق تک گل چهارخانه کلید دار

32,000 تومان
محافظ ولتاژ و چند راهی برق یخچال و فریزر تک گل دوخانه

محافظ ولتاژ و چند راهی برق یخچال و فریزر تک گل دوخانه

30,000 تومان
محافظ برق پارت چهار خانه

چندراهی برق و محافظ پارت الکتریک مدل Pe2204

این محصول موجود نمی باشد.
چندراهی برق و محافظ الماسان مدل X-8300

چندراهی برق و محافظ الماسان مدل X-8300

35,000 تومان
محافظ کولر گازی پارت الکتریک مدل pe686

محافظ کولر گازی پارت الکتریک مدل pe686

این محصول موجود نمی باشد.
محافظ یخچال پارت

محافظ یخچال پارت الکتریک مدل pe767

49,800 تومان
 
     

محافظ برق

اکثر لوازم برقی های منزل دارای قیمت های بالایی می باشند و اگر محافظت نشوند ممکن است خسارات جبران ناپذیری به وسایل برقی وارد شود.

به همین جهت تعدادی از شرکت ها اقدام به عرضه ی انواع محافظ ولتاژ برق نمودند که بدین وسیله بتوان هنگام تغییر ولتاژ جریان برق ، از دستگاه ها و لوازم برقی منزل به خوبی محافظت شود و دستگاه محافظ ، برق را قطع کرده و مانع جریان برق تغییر ولتاژ یافته به وسیله های برقی منزل می شوند.

انواع محافظ برق

همه ی محافظ های برق وظیفه ی یکسانی دارند و همگی ، به هنگام تغییر ولتاژ برق ، برق را قطع نموده و مانع از سوختن وسایل برقی می شوند اما توان مصرفی و آمپر و چندراهی بودن آنها و همچنین کیفیت ساخت قطعات آنها باهم متفاوت می باشد.

محافظ برق یخچال فریزر : محافظ برق یخچال و همینطور محافظ های برق فریزر همواره به برق متصل هستند و وسیله ای که به این نوع محافظ متصل است دائم در طول شبانه روز روشن و خاموش می شود و ولتاژ برق زیادی را مصرف می کند ، لذا باید از محافظ برقی استفاده شود که بتواند تاثیر تغییر آمپر را روی موتور یخچال و فریزر کاهش دهد ، همچنین در اثر حرارت مقاوت باشد و حتما دارای استاندارد باشد. محافظ برق یخچال نیازی به دکمه ی روشن و خاموش ندارد و همواره بایستی فعال باشند و نسبت به گرد و غبار مقاوم باشند.

محافظ برق کولرگازی : محافظ کولر گازی به دلیل مصرف برق بسیار زیاد و حرارت بالایی که هنگام دریافت انرژی برق از محافظ دریافت می کند ، باید مخصوص کولرگازی باشد و حتما از مغزی سرامیکی یا پلی آمید که دربرابر حرارت مقاوم است استفاده گردد. محافظ کولرگازی دارای آمپر بالاتر بوده و معمولا تا بیش از 3000VA توان را پشتیبانی می کند، محافظ های کولرگازی نیازی به کلید روشن و خاموش ندارند و بهتر است هرگز به این نوع محافظ ها سه راهی وصل نکنید و برق کولرگازی را مستقیم وارد نمایید.

محافظ برق تلویزیون : معمولا محافظ برقی که برای تلویزیون استفاده می شود همانند محافظ برق کامپیوتر ، لپ تاب و غیره است که دارای دکمه ی خاموش و روشن بوده و باتوجه به اینکه مثل کولرگازی و یخچال دارای موتور نیستند از مصرف برق کمتری برخوردار می باشند و لذا به همین منظور این نوع محافظ های برق دارای چند خانه می باشند که بتوانند چندین وسیله ی برقی را که در کنار هم هستند را محافظت کنند.

چه محافظ برقی مناسب وسیله ی برقی من است ؟

تمام وسایل برقی مشخصاتی را درباره ی میزان انرژی مورد نیازشان در کاتالوگ یا برچسبی که روی خود دارند ارائه نمودند و شما بایستی باتوجه به میزان انرژی مربوط به آنها محافظ برق متناسبی را انتخاب نمایید.

نکته مهم : لطفا توجه داشته باشید که برای هر وسیله ی برقی ، یک محافظ برق کافی است ، برخی از افراد جهت پیش گیری بهتر از دو محافظ برق پشت سر هم استفاده میکنند ، به عبارتی محافظ دوم را به محافظ برق اول متصل می کنند ، این کار احتمال وقوع آتش سوزی را به همراه دارد چرا که باعث ایجاد جرقه هایی می شود که علاوه بر مصرف برق بیشتر ، خطرساز خواهد بود.

خرید محافظ برق

امروزه محافظ های برق متنوعی در بازار وجود دارد که به دلیل تفاوت در مغزی آنها ، جنس و طول کابل محافظ برق ، چندخانه بودن آنها ، دیجیتال یا ثابت بودن و بطور کلی طراحی و مواد بکار رفته دارای قیمت های متفاوتی هستند.

لذا ما سعی کردیم که تا اکثر محافظ های برق را در فروشگاه خود داشته باشیم تا شما بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

امکان خرید حضوری نیز از فروشگاه ما وجود دارد و شما می توانید از نزدیک محصولات را مورد بررسی قرار دهید و سپس انتخاب نمایید.

>>> instagram <<<