بخاری برقی فن دار آراسته

بخاری برقی فن دار آراسته مدل EFHA 2200

بخاری برقی فن دار آراسته مدل EFHA 2200دسته بندی بخاری برقی

بخاری برقی فن دار 2200 وات آراسته

برند آراسته

دارای فن قدرتمند

این محصول موجود نمی باشد.

بخاری برقی فن دار آراست

مشخصات فنی

قابلیت نصب : روی میزی و زمینی

حداکثر توان گرمایشی : 2200 وات

5 حالت گرمادهی

مجهز به سیستم قطع کن ایمنی : یک کلید زیر بخاری تنظیم شده که اگر به هر دلیلی از روی زمین یا میز بلند شد یا افتاد اتوماتیک بخاری خاموش شود.

دارای المنت های حرارتی شیشه ای زیبا

رنگ الکترو استاتیک نسوز

دارای فن قدرتمند

دارای 5 حالت گرمادهی از 400 وات تا 2200 وات

دارای یک المنت در بالای بخاری مناسب حالت کرسی یا گرم کردن غذا

رده مصرف انرژی A


بخاری برقی فن دار آراسته مدل EFHA 2200

همانطور که مشخص است حداکثر گرمایشی آن 2200 وات است ولی باتوجه به اینکه در 5 حالت قابل روشن شدن است حرارت متغیر از 400 وات تا 2200 وات را تولید می کند ، این بخاری برقی دارای 5 المنت شیشه ای زیباست و مجهز به ترموستات است تا بتوانید گرمای دلخواه خود را تنظیم کرده و استفاده نمایید. از طریق کلید هایدیگر می توان 5 المنت شیشه ای بخاری را به همراه فن دستگاه تنظیم نمود ، همانطور که در توضیحات بالا نیز ارائه شد ، این دستگاه دارای کلید ایمنی است بطوری که اگر واژگون شود یا به هر دلیلی پایه های بخاری برقی از جای خود بلند شوند ، بطور خودکار خاموش شده و مانع از آتش سوزی می شود. یکی از المنت های شیشه ای در بالای بخاری قرار گرفته است که می توان از آن جهت گرم کردن غذا یا به عنوان کتری استفاده کرد ، این بخاری برقی ساخت ایران و شرکت آراسته بوده و کم مصرف بوده و دارای برچسب انرژی A می باشد.

بخاری برقی فن دار آراسته
بخاری برقی فن دار آراسته
بخاری برقی فن دار آراسته ، تصویر از کلید ها در حالت روشن

این بخاری برقی همانطور که در تصویر فوق مشخص است دارای 3 کلید است.

کلید بزرگ که عکس فن بر روی آن درج شده ، علاوه بر روشن کردن فن ، دو المنت بالایی و پایینی جلوی بخاری را نیز روشن می کند.

کلید وسط ، دو المنت وسطی جلوی بخاری را روشن کرده و کلید بالایی ، تنها قسمت روی بخاری را روشن می کند.

جالب است بدانید که المنتی که برای روی بخاری در نظر گرفته شده از نظر گرما و نور نسبت به المنت های جلویی از قدرت کمتری برخوردار است که می توان به راحتی برای گرم کردن غذا و گرم نگه داشتن کتری نیز از آن استفاده کرد.

همچنین یک کلید قطع کن در زیر پایه ای که کلید های دیگر قرار دارند طراحی شده که باعث می شود اگر به هر دلیلی بخاری از روی پایه بلند شد ، بطور کلی برق بخاری قطع شود و مانع از آتش سوزی و سوانح دیگر گردد که این حرکت نیز در نوع خود بینظیر می باشد.


بخاری برقی فن دار آراسته
بخاری برقی فن دار آراسته ، تصویر از المنت شیشه ای بالایی در حالت روشن و گرم
بخاری برقی فن دار آراسته
بخاری برقی فن دار آراسته ، تصویر از المنت های شیشه ای جلویی با فن روشن و گرمای لذت بخش در فصل زمستان بخاری برقی فن دار آراسته
بخاری برقی فن دار آراسته در بسته بندی مناسب و زیبا

بخاری برقی فن دار بطور کلی گرمای خود را سریع تر به فضای اتاق پرتاب می کند و لذا هوای محیط بسیار زودتر به دمای مطلوب خواهد رسید.

فن بخاری آراسته

شاید برایتان سوال باشد که فن داخل این بخاری های آراسته مدل EFHA2200 از چه نوعی است ؟

ما پاسخ این سوال را خواهیم داد ، در ابتدا و قبل از اینکه بخاری فن دار آراسته را باز کنیم ، تصور می کردیم که یک فن معمولی باید داشته باشد تا اینکه با باز کردن یکی از بخاری برقی ها به این شبهه خاتمه دادیم.
در ادامه تصاویری از داخل بخاری برقی فن دار آراسته خواهیم دید که متوجه نوع قرارگیری فن و شکل ظاهری آن خواهیم شد.

بخاری برقی فن دار آراسته
تصویر داخل بخاری برقی فن دار آراسته مدل EFHA2200

همانطور که در تصویر فوق پیداست ، از یک فن مرقوب استفاده شده و طوری طراحی شده است که باد گرم به سمت بالا هدایت شود و هنگامی که بخاری بر روی زمین قرار دارد ، باد به فضای بالا پرتاب شود و مانع از هدایت گرمای بیش از حد به سمت زمین یا فرش شود و مشخص است که طراحی این بخاری برقی با بررسی دقیقی انجام شده است.

بخاری برقی فن دار آراسته
تصویر داخل بخاری برقی فن دار آراسته مدل EFHA2200

همچنین از ظاهر فن داخلی بخاری پیداست که چیزی شبیه به موتور سشوار استفاده شده و باتوجه به محل قرارگیری آن و فضای بین پایه های بخاری و سوراخ هایی که در پایین وجود دارد ، همواره فن در محل خنکی قرار دارد و باعث می شود بتواند حتی 24 ساعته کار کرده و بدون مشکل به فعالیت خود ادامه دهد.

در کل این طور ارزیابی می شود که این بخاری برقی در بین بخاری های فن دار جزو با کیفیت ها بوده و می تواند به خوبی و با خیالی آسوده گرما بخش منزل و محیط مورد نظرمان باشد ، بعلاوه اینکه دارای نشان استاندارد بوده و همانطور که داخل بخاری را مشاهده نمودید ، همه چیز به دقت و با بررسی دقیق در جای خود قرار دارند.

بخاری برقی های دیگری هم در سایت میهن الکتریک و فروشگاه ما ارائه شده که می توانید با مراجعه به شبکه های اجتماعی یا بخش بخاری برقی از آنها نیز دیدن فرمایید.

>>> instagram <<<