فازمتر و پیچ گوشتی

انواع پیچ گوشتی دستی و فازمتر

انواع هیتر و بخاری برقی


فازمتر دوسو چهارسو کوچک

فازمتر دوسو چهارسو کوچک

3,000 تومان
فازمتر دوسو چهارسو متوسط

فازمتر دوسو چهارسو متوسط

4,000 تومان
فازمتر جنرال

فازمتر جنرال پک

2,800 تومان
     

انواع فازمتر

هر کسی که قصد هرگونه کار برقی دارد ، قطعا از پیش نیازهای آن استفاده از فازمتر است و ایمن ترین کار این است که ابتدا به وسیله ی فازمتر از جریان موجود در وسیله یا سیم اطلاع پیدا کند.

همه ی فازمتر ها کارایی یکسانی دارند که هنگام اتصال به هرگونه جریان برق ، با روشن شدن چراغ داخل آنها ، هشدار وصل بودن جریان برق را به ما می دهند.

اما جنس بدنه ی فازمتر ، عایق بودن آن ، مرغوبیت استفاده به عنوان پیچ گوشتی و شدت نور حاصل از جریان ، از جمله مواردی است که هنگام خرید فازمتر بایستی به آن توجه داشت.

انواع پیچ گوشتی

هرچقدر که تنوع در طول سالها بیشتر شده ، به همان نسبت تنوع پیچ گوشتی های دستی نیز افزایش یافته است.

امروزه ابزار پیچ گوشتی یکی از رایج ترین ابزارهایی است که تقریبا در همه ی منازل یافت می شود ، پیچ گوشتی ها دارای کیفیت و استفاده های گوناگونی هستند ، برخی از آنها مناسب ضربه زدن با چکش طراحی شدند و برخی مناسب پیچ های ظریف ، برخی دارای سری دو سو و برخی چهارسو و غیره می باشند.

نکته ی مهم در خرید پیچ گوشتی ، علاوه بر خوش دست بودن و امکان انتقال قدرت دست برای باز یا بستن پیچ ، جنس سری پیچ گوشتی و دسته ی آن می باشد ، جنس سری پیچ گوشتی باید کاملا مقاوم باشد تا در برابر فشار و بستن و باز کردن پیچ تغییر حالت ندهد ، همچنین جنس دسته ی پیچ گوشتی باید طوری باشد که بطور کامل در دست قرار گیرد و انتقال قدرت به راحتی انجام شود و لیز نخورد و همچنین به راحتی گردش کرده و باعث عرق کردن دست نشود.

اکثر پیچ گوشتی ها ظاهری یکسان دارند اما کارایی آنها باهم متفاوت است و بهتر است که یک سری از پیچ گوشتی های با سایزهای متفاوتی را همواره در منزل و محل کار داشته باشیم تا در صورت لزوم بتوانید از آنها استفاده نمایید.

>>> instagram <<<